Job Scheduler (7.x-2.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: disabled
mg: tsy mandeha
