Job Scheduler (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: About
my: အကြောင်း
