Job Scheduler (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा
