Job Scheduler (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
