Job Scheduler (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Never
ps: هيڅکله

en: About
ps: په اړه
