Job Scheduler (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය
