Job Scheduler (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Never
sq: Asnjëherë

en: About
sq: Informacione
