Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Operation
ar: عملية

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Failed
ar: فشل

en: Processing
ar: قيد المعالجة
