Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Operation
ca: Operació

en: Queued
ca: En cua

en: Failed
ca: Fallat

en: Processing
ca: Processant
