Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Success
el: Επιτυχία

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Queued
el: Σε αναμονή

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Processing
el: Επεξεργασία
