Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Success
fi: Onnistui

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Queued
fi: Jonossa

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Queues
fi: Jonot
