Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Success
he: הצלחה

en: Operation
he: פעולה

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Failed
he: נכשל

en: Processing
he: בתהליך
