Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Operation
id: Operasi

en: Queued
id: Antri

en: Failed
id: Gagal

en: Processing
id: Memproses
