Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Operation
ja: 操作

en: Queued
ja: 待機

en: Failed
ja: 失敗

en: Processing
ja: 処理中
