Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ
