Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Processing
lt: Apdorojama
