Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Success
sk: Úspech

en: Operation
sk: Operácia

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Processing
sk: Spracováva sa
