Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Success
uk: Успіх

en: Operation
uk: Дія

en: Queued
uk: В черзі

en: Failed
uk: Невдало

en: Processing
uk: Обробка

en: Queues
uk: Черги
