Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Success
vi: Thành công

en: Operation
vi: Thao tác

en: Failed
vi: Thất bại

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Queues
vi: Các hàng đợi
