Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Operation
ast: Operación

en: Failed
ast: Falló

en: Processing
ast: Procesando
