Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Success
da: Succes

en: Operation
da: Handling

en: Queued
da: Sat i kø

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Processing
da: Behandler

en: Queues
da: Køer
