Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Success
et: Õnnestus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Queued
et: Järjekorras

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Processing
et: Töötlemine
