Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Operation
is: Gerð

en: Queued
is: Í kø

en: Failed
is: Miseydnaðist

en: Processing
is: Viðger
