Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Settings
fr: Paramètres

en: Success
fr: Succès

en: Operation
fr: Opération

en: Queued
fr: En file d'attente

en: Failed
fr: Échec

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: Queues
fr: Files d'attente
