Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Operation
gl: Operación

en: Failed
gl: Fallo

en: Processing
gl: Procesando

en: Queues
gl: Colas
