Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Success
hu: Sikeres

en: Operation
hu: Művelet

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Processing
hu: Feldolgozás
