Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Success
it: Riuscito

en: Operation
it: Operazione

en: Queued
it: Accodato

en: Failed
it: Non riuscito

en: Processing
it: In elaborazione
