Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Processing
kn: ಸಂಸ್ಕರಣೆಗೊಳ್ಳುತ್ತಿದೆ
