Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Success
nl: Succes

en: Operation
nl: Bewerking

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Failed
nl: Mislukt

en: Processing
nl: Verwerken

en: Queues
nl: Wachtrijen
