Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Success
pt: Sucesso

en: Operation
pt: Operação

en: Queued
pt: Enfileirado

en: Failed
pt: Reprovado(a)

en: Processing
pt: Processando

en: Queues
pt: Filas
