Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Success
pt: Sucesso

en: Operation
pt: Operação

en: Queued
pt: Em fila de espera

en: Failed
pt: Falhou

en: Processing
pt: A processar
