Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Operation
sv: Funktion

en: Queued
sv: Köad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Queues
sv: Köer
