Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Operation
tr: İşlem

en: Queued
tr: Sıraya alınan

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Processing
tr: İşliyor
