Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....
