Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Operation
cs: Operace

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: Processing
cs: Zpracovává se
