Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Settings
es: Configuración

en: Success
es: Éxito

en: Operation
es: Operación

en: Queued
es: En cola

en: Failed
es: Falló

en: Processing
es: Procesando
