Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Success
fa: موفقیت

en: Operation
fa: عملکرد

en: Queued
fa: در صف

en: Failed
fa: ناموفق

en: Processing
fa: در حال پردازش
