Job Scheduler Retry (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Success
pl: Sukces

en: Operation
pl: Czynność

en: Queued
pl: Zakolejkowane

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: Queues
pl: Kolejki

en: The Yo! Account Number.
pl: Numer konta Yo!.

en: There are no queues defined.
pl: Nie ma zdefiniowanych kolejek.
