Job Scheduler Retry (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Success
ro: Succes

en: Operation
ro: Operație

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Failed
ro: Eșuat

en: Processing
ro: În procesare
