JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Country
ar: الدولة

en: Save
ar: حفظ

en: Notes
ar: ملحوظات

en: State
ar: الحالة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Authentication
ar: المصادقة
