JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Country
be: Краіна

en: Save
be: Захаваць

en: Notes
be: Заўвагі

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
