JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Country
bg: Страна

en: Save
bg: Запази

en: Notes
bg: Бележки

en: State
bg: Статус

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Authentication
bg: Удостоверяване
