JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
cy: Ailosod i rhagosodiadau

en: Country
cy: Gwlad

en: Save
cy: Cadw

en: Public Key
cy: Allwedd Cyhoeddus

en: City
cy: Tref
