JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Country
da: Land

en: Save
da: Gem

en: Notes
da: Noter

en: State
da: Status

en: Public Key
da: Offentlig Nøgle

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: City
da: By

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Test Mode
da: Testtilstand
