JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Country
el: Χώρα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Authentication
el: Πιστοποίηση
