JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Country
et: Riik

en: Save
et: Salvesta

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Authentication
et: Autentimine

en: Education
et: Haridus
