JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Country
fa: کشور

en: Save
fa: ذخیره

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: State
fa: وضعیت

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: City
fa: شهر

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Test Mode
fa: حالت آزمایشی
