JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Country
he: מדינה

en: Save
he: שמירה

en: Notes
he: הערות

en: State
he: מצב

en: City
he: עיר

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Authentication
he: הזדהות
