JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
hi: दोबारा से डीफॉल्ट में स्थापित करें।

en: Country
hi: देश

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: State
hi: अवस्था

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
