JobFaucet (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Country
hr: Država

en: Save
hr: Spremi

en: Notes
hr: Bilješke

en: State
hr: Država

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
